Revista Design
Revista Design
Karrige Shumëfunksionale

Dodo

Karrige Shumëfunksionale A është kjo një kuti që shndërrohet në karrige, apo karrige që shndërrohet në kuti? Thjeshtësia dhe shumë-funksionimi i kësaj karrige, u mundëson përdoruesve ta përdorin atë sipas nevojës. Në fakt, forma vjen nga hulumtimet, por struktura e kombinuar vjen nga kujtimet e fëmijërisë së projektuesit. Aftësia e nyjeve dhe sistemi i palosjes, e bëjnë këtë produkt të veçantë dhe të lehtë për t’u përdorur.

Emri i Projektit : Dodo, Emri i stilistëve : Mohammad Enjavi Amiri, Emri i klientit : Mohammad Enjavi Amiri.

Dodo Karrige Shumëfunksionale

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.