Revista Design
Revista Design
Unaza

Peacocks

Unaza Peafowls janë zogj shumë elastikë dhe të gjallë, bukuria e të cilave frymëzoi stilistin për të krijuar këtë unazë koktej. Unaza e Pallua paraqet një dizajn dinamik të një beteje zogjsh përmes një forme asimetrike dhe kthesave të lëmuara. Dy figura luftarake të pallavrave formojnë bezelin për garnetën e kuqe, e cila paraqet një peahen, objekt i dëshirës së rivalëve. Madhësia dhe ngjyra e gur i çmuar i japin modelit një status dhe lejojnë të veshin unazën për ngjarjet në mbrëmje. Megjithë madhësinë e madhe të gurit kryesor dhe figurat e përfshira të shpendëve, unaza është e ekuilibruar dhe e rehatshme për t'u veshur.

Emri i Projektit : Peacocks, Emri i stilistëve : Larisa Zolotova, Emri i klientit : Larisa Zolotova.

Peacocks Unaza

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.