Revista Design
Revista Design
Restoranti

La Boca Centro

Restoranti La Boca Centro është një sallë e kufizuar tre-vjeçare në Bar dhe Ushqim, që synon të kultivojë shkëmbime kulturore nën temën e kuzhinës spanjolle dhe japoneze. Kur vizitoni Barcelonën e mrekullueshme, shtimi i bukur i qytetit dhe bashkëveprimi me njerëz të gëzuar, zemërgjerë në Katalonjë kanë frymëzuar planet tona. Në vend që të këmbëngulnim në riprodhimin e plotë, ne u përqëndruam në lokalizimin pjesërisht për të kapur origjinalitetin.

Emri i Projektit : La Boca Centro, Emri i stilistëve : Aiji Inoue, Emri i klientit : La Boca Centro.

La Boca Centro Restoranti

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të artë në produktet e ndriçimit dhe konkursin për projektet e ndriçimit. Ju patjetër që duhet të shihni një portofol të artë të projektuesve të çmimeve për të zbuluar shumë produkte të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të ndriçimit dhe veprat e projektimit të projekteve të ndriçimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.