Revista Design
Revista Design
Sobë Portative Me Gaz

Herbet

Sobë Portative Me Gaz Herbet është një sobë e lëvizshme me gaz, është teknologjia që lejon kushte optimale në natyrë dhe mbulon të gjitha kërkesat standarde të gatimit. Sobë përbëhet nga përbërës të çelikut të prerë me lazer dhe ka një mekanizëm të hapur dhe të afërt që mund të kyçet në pozicion të hapur për të parandaluar prishjen gjatë përdorimit. Mekanizmi i tij i hapur dhe i afërt lejon mbajtjen, trajtimin dhe ruajtjen e thjeshtë.

Emri i Projektit : Herbet, Emri i stilistëve : Idan Herbet, Emri i klientit : IDAN HERBET.

Herbet Sobë Portative Me Gaz

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.