Revista Design
Revista Design
Aplikacionet Për Fytyrën E Orës

TTMM for Fitbit

Aplikacionet Për Fytyrën E Orës Aplikacionet e orës TTMM përballen me kohën e tanishme në një stil futurist, abstrakt dhe minimal. Koleksioni i 40 fytyrave të orës të dizajnuara për Fitbit Versa dhe Fitbit Versa Lite shndërron smartfonet në makina unike të kohës. Të gjitha modelet kanë parametrat e paravendosur me ngjyra dhe komplikimet që kontrollohen me një tipar ndryshimi në funksionin e ekranit. Disa dizajne janë të pajisura shtesë me një kronometër, një kohëmatës, një alarm ose një karakteristikë pishtari. Frymëzimi për koleksionin vjen nga filmat sci-fi dhe nga & quot; Man Machine & quot; dhe & quot; Bota e kompjuterave & quot; albume, të kompozuara nga Kraftwerk.

Emri i Projektit : TTMM for Fitbit, Emri i stilistëve : Albert Salamon, Emri i klientit : TTMM.

TTMM for Fitbit Aplikacionet Për Fytyrën E Orës

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.