Revista Design
Revista Design
Tryeza

Liquid

Tryeza Lëngu është një dizajn modern i lehtë dhe i fortë i tryezës i frymëzuar nga strukturat dinamike dhe fluide që gjenden në natyrë. Tashmë ka mjaft plane të tryezave, krijimi i një kuptimplote është sfiduese. Por, Lëngu nuk është tryeza juaj e zakonshme, duke zgjedhur Epoxy me cilësi të lartë të fortifikuar me qelqi me fibër E, jo vetëm që tryeza duket e lehtë, por peshon vetëm 14 kilogramë. Si rezultat i kësaj dhe modeli i saj i përjetshëm, ju lehtë mund ta lëvizni atë në çdo hapësirë.

Emri i Projektit : Liquid, Emri i stilistëve : Mattice Boets, Emri i klientit : Mattice Boets.

Liquid Tryeza

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.