Revista Design
Revista Design
Qelqi Konjak

30s

Qelqi Konjak Puna ishte krijuar për të pirë konjak. Isshtë në lulëzim të lirë në një studio xhami. Kjo e bën çdo copë qelqi individuale. Xhami është i lehtë për tu rrëmbyer dhe duket interesant nga të gjitha këndvështrimet. Forma e qelqit pasqyron dritën nga kënde të ndryshme duke shtuar kënaqësi shtesë në pirje. Për shkak të formës së rrafshuar të kupës, ju mund të vendosni gotën në tryezë, pasi dëshironi të pushoni në njërën nga anët e saj. Emri dhe ideja e veprës festojnë plakjen e artistit. Dizajni pasqyron nuancat e plakjes dhe thërret traditën e konjakut të plakjes duke u përmirësuar në cilësi.

Emri i Projektit : 30s , Emri i stilistëve : Saara Korppi, Emri i klientit : Saara Korppi.

30s  Qelqi Konjak

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.