Revista Design
Revista Design
Ndriçimi

Capsule

Ndriçimi Forma e kapsulës së llambës përsërit formën e kapsulave që janë aq të përhapura në botën moderne: ilaçe, struktura arkitekturore, anije kozmike, termos, tuba, kapsula kohore që transmetojnë mesazhe te pasardhësit për shumë dekada. Mund të jetë i dy llojeve: standard dhe i zgjatur. Llambat janë në dispozicion në disa ngjyra me shkallë të ndryshme transparence. Lidhja me litarë najloni shton një efekt të punuar me dorë në llambë. Forma e saj universale ishte përcaktimi i thjeshtësisë së prodhimit dhe prodhimit në masë. Kursimi në procesin e prodhimit të llambës është përparësia e tij kryesore.

Emri i Projektit : Capsule, Emri i stilistëve : Natalia Komarova, Emri i klientit : Alter Ego Studio.

Capsule Ndriçimi

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.