Revista Design
Revista Design
Gota E Verës

30s

Gota E Verës Qelqi i Verës i viteve 30 nga Saara Korppi është krijuar posaçërisht për verën e bardhë, por mund të përdoret gjithashtu edhe për pije të tjera. Hasshtë bërë në një dyqan të nxehtë duke përdorur teknikat e vjetra të fryrjes së qelqit, që do të thotë se çdo pjesë është unike. Qëllimi i Saara është të hartojë xhami me cilësi të lartë që duket interesante nga të gjitha këndet dhe, kur mbushet me lëng, lejon që drita të reflektojë nga kënde të ndryshme duke shtuar kënaqësi shtesë në pirje. Frymëzimi i saj për Glass Glass 30s vjen nga modeli i saj i mëparshëm i viteve 30 të Konjakut, të dy produktet që ndajnë formën e filxhanit dhe lojën e gjallë.

Emri i Projektit : 30s, Emri i stilistëve : Saara Korppi, Emri i klientit : Saara Korppi.

30s Gota E Verës

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.