Revista Design
Revista Design
Gjerdan

Scar is No More a Scar

Gjerdan Dizajni ka një histori të dhimbshme dramatike pas saj. Ajo u frymëzua nga mbresë e paharrueshme e turpshme e trupit tim, e cila u dogj nga fishekzjarret e forta kur isha 12 vjeç. Pasi u përpoq ta mbuloja me një tatuazh, tatuazhi më paralajmëroi se do të ishte më keq të mbulosh frikës. Të gjithë kanë mbresën e tyre, të gjithë kanë historinë ose historinë e tij të paharrueshme të dhimbshme, zgjidhja më e mirë për shërimin është të mësoni se si ta përballoni atë dhe ta kapërceni fort atë, sesa ta mbuloni ose të përpiqeni të shpëtoni prej saj. Prandaj, shpresoj që njerëzit që veshin argjendat e mia mund të ndjehen më të fortë dhe më pozitivë.

Emri i Projektit : Scar is No More a Scar , Emri i stilistëve : Isabella Liu, Emri i klientit : School of jewellery, Birmingham City University.

Scar is No More a Scar  Gjerdan

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.