Revista Design
Revista Design
Kolltuk

xifix2base arm-chair-one

Kolltuk Dizajni i kolltukt bazohet në minimumin e kërkuar të fizikës dhe materialit - realizuar nga një tub i pafund. Stabiliteti arrihet nga forma e lakut. Asnjë ndërtim dhe lidhje e mëtejshme nuk është e nevojshme. Shtë një kolltuk komod - pa zbukurime dhe ndërtime shtesë. Isshtë e përbërë nga një raft metalik dhe një vend, i cili lejon materiale të ndryshme si dru, metal, lëkurë, leckë ose bastun prej palme kacavjerrëse - në natyrë. Ai ka për qëllim zonat relaksuese si dhomat e jetesës, zonat e pritjes, zyrat dhe sallat - brenda dhe jashtë.

Emri i Projektit : xifix2base arm-chair-one, Emri i stilistëve : Juergen Josef Goetzmann, Emri i klientit : Creativbuero.

xifix2base arm-chair-one Kolltuk

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.