Revista Design
Revista Design
Restorant

Rio

Restorant E vendosur në qytetin Kuvajt në një zonë që është shumë e njohur për restorantet butik. Rio Churrascaria është një nga të parat steakhhouse braziliane që hapen në rajon. Qëllimi ishte krijimi i një hapësire luksoze por informale të ngrënies që pasqyron markën e Rio-s dhe është mënyra unike për të shërbyer ushqim (Rodizio Style).

Emri i Projektit : Rio, Emri i stilistëve : Rashed Alfoudari, Emri i klientit : Rio.

Rio Restorant

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.