Revista Design
Revista Design
Restorant

Rio

Restorant E vendosur në qytetin Kuvajt në një zonë që është shumë e njohur për restorantet butik. Rio Churrascaria është një nga të parat steakhhouse braziliane që hapen në rajon. Qëllimi ishte krijimi i një hapësire luksoze por informale të ngrënies që pasqyron markën e Rio-s dhe është mënyra unike për të shërbyer ushqim (Rodizio Style).

Emri i Projektit : Rio, Emri i stilistëve : Rashed Alfoudari, Emri i klientit : Rio.

Rio Restorant

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Ekipi i dizajnit i ditës

Ekipet më të mëdha të projektimit në botë.

Ndonjëherë keni nevojë për një ekip shumë të madh të stilistëve të talentuar për të dalë me dizajne vërtet të shkëlqyera. Do ditë, ne kemi një ekip të dallueshëm të çmimeve të reja dhe krijues të projektimit. Eksploroni dhe zbuloni arkitekturën origjinale dhe krijuese, dizajnin e mirë, modën, hartimin e grafikës dhe projektet e strategjisë së dizajnit nga ekipet e projektimit në të gjithë botën. Frymëzohuni nga punimet origjinale nga dizenjuesit e masterave të mëdhenj.