Revista Design
Revista Design
Restorant

Rio

Restorant E vendosur në qytetin Kuvajt në një zonë që është shumë e njohur për restorantet butik. Rio Churrascaria është një nga të parat steakhhouse braziliane që hapen në rajon. Qëllimi ishte krijimi i një hapësire luksoze por informale të ngrënies që pasqyron markën e Rio-s dhe është mënyra unike për të shërbyer ushqim (Rodizio Style).

Emri i Projektit : Rio, Emri i stilistëve : Rashed Alfoudari, Emri i klientit : Rio.

Rio Restorant

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Designer i ditës

Dizajnerët, artistët dhe arkitektët më të mirë në botë.

Dizajni i mirë meriton njohje të madhe. Do ditë, ne jemi të kënaqur të paraqesin dizajnerë të mahnitshëm të cilët krijojnë dizajne origjinale dhe inovative, arkitekturë të mahnitshme, modë elegant dhe grafikë krijuese. Sot, ne po ju paraqesim një nga projektuesit më të mëdhenj në botë. Kontrolloni një portofol të projektimit fitues të çmimeve sot dhe merrni frymëzimin tuaj të përditshëm të projektimit.