Revista Design
Revista Design
Llamba Varëse

Snow drop

Llamba Varëse Rrëzimi i dëborës është një tavan dhe ndriçim modular. Lehtësia e tij është rregullimi i ndriçimit të tij me anë të modulimit falë sistemit të qetë të qefkave. Hap pas hapi duke luajtur me kundërpeshën përdoruesi është në gjendje të rrisë dhe ulë shkëlqimin. Modulimi i këtij dizajni kujton fazat e ndryshme të lulëzimit të një dëbore nga fillimi me tetrahedron deri në fund me katër fractal trekëndësh. Llamba e cilësisë së mirë qelibar Edison është futur në një kuti ekskluzive katërkëndësh të bërë nga plexi të bardhë opalescent, kur dizajni është i mbyllur.

Emri i Projektit : Snow drop, Emri i stilistëve : Nicolas Brevers,, Emri i klientit : Gobo lighting.

Snow drop Llamba Varëse

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Designer i ditës

Dizajnerët, artistët dhe arkitektët më të mirë në botë.

Dizajni i mirë meriton njohje të madhe. Do ditë, ne jemi të kënaqur të paraqesin dizajnerë të mahnitshëm të cilët krijojnë dizajne origjinale dhe inovative, arkitekturë të mahnitshme, modë elegant dhe grafikë krijuese. Sot, ne po ju paraqesim një nga projektuesit më të mëdhenj në botë. Kontrolloni një portofol të projektimit fitues të çmimeve sot dhe merrni frymëzimin tuaj të përditshëm të projektimit.