Revista Design
Revista Design
Vezë Me Argjendë Të Imët

The Movie Theatre

Vezë Me Argjendë Të Imët Ky objekt arti është një frymëzim për xhevahiret e pa kohë Faberge dhe legjendën e Marilyn Monroe. Vezë e Thënë Jeweled e Kinemasë është një bizhuteri kinetike në shkallë të gjerë që ndërthur një objekt arti dhe një skulpturë. Karakteri i Marilyn ishte parashikuar nga fotografia e cila është bërë në vitin 1957 nga Richard Avedon ku ajo po pozon me fansat e strucit. Teatri i Filmit është një produkt i teknologjive të fabrikimit me dorë dhe dixhital i cili ishte bërë prej argjendi dhe i vendosur me 193 gems zirconia kub. Objekti përbëhet nga 3 pjesë: Teatri, pjesë e brendshme e rrotulluar dhe një skulpturë e Marilyn.

Emri i Projektit : The Movie Theatre, Emri i stilistëve : Larisa Zolotova, Emri i klientit : Larisa Zolotova.

The Movie Theatre Vezë Me Argjendë Të Imët

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.