Revista Design
Revista Design
Dyqan

Ilumel

Dyqan Pas gati katër dekadash të historisë, dyqani Ilumel është një nga firmat më të mëdha dhe më prestigjioze në Republikën Dominikane në tregun e mobiljeve, ndriçimit dhe dekorimit. Ndërhyrja më e fundit i përgjigjet nevojës për një zgjerim të zonave të ekspozitës dhe përcaktimit të një rruge më të pastër dhe më të artikuluar që lejon të vlerësojmë shumëllojshmërinë e koleksioneve në dispozicion.

Emri i Projektit : Ilumel, Emri i stilistëve : Dante Luna, Emri i klientit : Ilumel.

Ilumel Dyqan

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.