Revista Design
Revista Design
Komo

shark-commode

Komo Komoda e bashkuar me një raft të hapur, dhe kjo të jep ndjesinë e lëvizjes dhe dy pjesë e bëjnë atë më të qëndrueshëm. Përdorimi i përfundimeve të ndryshme sipërfaqësore dhe ngjyrave të ndryshme lejon krijimin e disponimeve të ndryshme dhe mund të instalohet midis brendshme të ndryshme. Komode e mbyllur dhe rafti i hapur jep iluzionin e një qenieje të gjallë.

Emri i Projektit : shark-commode, Emri i stilistëve : Viktor Kovtun, Emri i klientit : Xo-Xo-L design.

shark-commode Komo

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të artë në produktet e ndriçimit dhe konkursin për projektet e ndriçimit. Ju patjetër që duhet të shihni një portofol të artë të projektuesve të çmimeve për të zbuluar shumë produkte të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të ndriçimit dhe veprat e projektimit të projekteve të ndriçimit.

Designer i ditës

Dizajnerët, artistët dhe arkitektët më të mirë në botë.

Dizajni i mirë meriton njohje të madhe. Do ditë, ne jemi të kënaqur të paraqesin dizajnerë të mahnitshëm të cilët krijojnë dizajne origjinale dhe inovative, arkitekturë të mahnitshme, modë elegant dhe grafikë krijuese. Sot, ne po ju paraqesim një nga projektuesit më të mëdhenj në botë. Kontrolloni një portofol të projektimit fitues të çmimeve sot dhe merrni frymëzimin tuaj të përditshëm të projektimit.