Revista Design
Revista Design
Vathët

GEMEL

Vathët Qëllimi im ishte të krijoja një gur gur i çmuar duke përdorur formimin e shtypit si metodën time të trillimit, dhe të shfrytëzoja produktin në modelet e mia të referuara historikisht të stoli. Rezultati është një gur i çmuar me replikë të lehtë 'Gemel'. 'Gemel' mund të prodhohet në një larmi të gjerë ngjyrash, modelesh dhe madhësish të gjalla. 'Gemel' është me peshë të lehtë, duke bërë të mundur që guri i madh 'Gemel' të vishet si vathë, që janë të rehatshëm për veshësin. Përdorimi i 'Gemel' më jep mundësinë që një gamë e gjerë formash dhe ngjyrash të përfshihen në hartimin tim të argjendarisë.

Emri i Projektit : GEMEL, Emri i stilistëve : Katherine Alexandra Brunacci, Emri i klientit : Katherine Alexandra Brunacci.

GEMEL Vathët

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.