Revista Design
Revista Design
Vathët

GEMEL

Vathët Qëllimi im ishte të krijoja një gur gur i çmuar duke përdorur formimin e shtypit si metodën time të trillimit, dhe të shfrytëzoja produktin në modelet e mia të referuara historikisht të stoli. Rezultati është një gur i çmuar me replikë të lehtë 'Gemel'. 'Gemel' mund të prodhohet në një larmi të gjerë ngjyrash, modelesh dhe madhësish të gjalla. 'Gemel' është me peshë të lehtë, duke bërë të mundur që guri i madh 'Gemel' të vishet si vathë, që janë të rehatshëm për veshësin. Përdorimi i 'Gemel' më jep mundësinë që një gamë e gjerë formash dhe ngjyrash të përfshihen në hartimin tim të argjendarisë.

Emri i Projektit : GEMEL, Emri i stilistëve : Katherine Alexandra Brunacci, Emri i klientit : Katherine Alexandra Brunacci.

GEMEL Vathët

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Designer i ditës

Dizajnerët, artistët dhe arkitektët më të mirë në botë.

Dizajni i mirë meriton njohje të madhe. Do ditë, ne jemi të kënaqur të paraqesin dizajnerë të mahnitshëm të cilët krijojnë dizajne origjinale dhe inovative, arkitekturë të mahnitshme, modë elegant dhe grafikë krijuese. Sot, ne po ju paraqesim një nga projektuesit më të mëdhenj në botë. Kontrolloni një portofol të projektimit fitues të çmimeve sot dhe merrni frymëzimin tuaj të përditshëm të projektimit.