Revista Design
Revista Design
Syze

Mykita Mylon, Basky

Syze Koleksioni MYLITA MYLON është bërë nga një material poliamid i lehtë që përmban rregullim të jashtëzakonshëm individual. Ky material i veçantë krijohet shtresë për shtresë falë teknikës Selterimi i lazerit selektiv (SLS). Duke ri-interpretuar formën e spektaklit tradicionale të rrumbullakët dhe ovale të rrumbullakët, që ishte në modë në vitet ’30, modeli BASKY shton një fytyrë të re në këtë koleksion spektakli, i cili fillimisht ishte krijuar për t’u përdorur në sport.

Emri i Projektit : Mykita Mylon, Basky, Emri i stilistëve : Mykita Gmbh, Emri i klientit : MYKITA GmbH.

Mykita Mylon, Basky Syze

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.