Revista Design
Revista Design
Ora

Ring Watch

Ora Ring Watch përfaqëson thjeshtimin maksimal të një ore dore tradicionale përmes eleminimit të numrave dhe duarve në favor të dy unazave. Ky model minimalist ofron një pamje të pastër dhe të thjeshtë që martohet në mënyrë të përsosur me estetikën tërheqëse të orës. Kurora e nënshkrimit siguron akoma një mjet efektiv për ndryshimin e orës ndërsa ekrani i tij i fshehur i e-mail tregon bandat e gjalla të ngjyrave me përkufizim të jashtëzakonshëm, duke mbajtur në fund të fundit një aspekt analog, duke siguruar gjithashtu një jetë më të gjatë të baterisë.

Emri i Projektit : Ring Watch, Emri i stilistëve : Javier Vallejo Garcia, Emri i klientit : JVG - Javier Vallejo Garcia.

Ring Watch Ora

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.